Nasza strona firmowa
Nasza oferta deweloperska
Rekomendacje
trip132
kanapki bankietowe

Imprezy firmowe

inprezy

 

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą związaną z kompleksowym przygotowaniem i obsługą imprez firmowych:

  • imprez integracyjnych,
  • eventów, konferencji,
  • spotkania świąteczne (wigilia firmowa),


Zaciszna lokalizacja naszego obiektu, jest czynnikiem sprzyjającym  w organizowaniu imprez firmowych dla kilientów z całej Polski, zapewniając kameralną oraz przyjazną atmosferę.

linia1 

Imprezy integracyjne dla firm

Marzeniem oraz celem każdej firmy jest posiadanie w swoich zasobach osobowych pracowników, którzy sumiennie i zaangażowaniem przykładają się do swojej pracy. Zadaniem imprezy integracyjnej jest zbudowanie pozytywnych relacji między pracownikami oraz stworzenie silnych relacji z przełożonymi, co ma niezmierny wpływ na jakość oraz atmosferę w miejscu pracy. Jeśli pragną Państwo uzyskać wyższą efektywność pracowników to właściwe przygotowane imprezy dla firm są najlepszą drogą w realizacji tego celu.

linia1

Eventy i konferencje

Eventy oraz konferencje są bardzo ważnym elementem w rozwoju każdej firmy, ich organizacja jest bardzo czasochłonna i wymaga doświadczenia. Hotel*** – Restauracja Dworek Różany, posiada odpowiednie zaplecze oraz wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu uzyskają Państwo fachową organizację eventów czy konferencji. Jeśli pragną Państwo zaoszczędzić spoą ilość czasu niezbędnego na przygotowania, to zachęcamy do skorzystania z oferty i współpracy z naszą firmą.

linia1

Spotkania świąteczne (wigilia firmowa)

swiateczne1

 

Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególna okazja do kontaktu przełożonego ze swoim personelem. Pragniemy Państwu zaproponować organizację imprezy o charakterze świątecznym – wigilię firmową.

Zachęcamy Państwa do organizacji wieczoru wigilijnego w gronie swoich współpracowników. Jedyna okazja w roku, by wymienić się życzeniami świątecznymi oraz podziękować za wspólnie spędzony rok.   

Hotel*** Restauracja Dworek Różany ma przyjemność zaprosić Państwa do organizacji tego wyjątkowego wieczoru w swoich progach. Zadbamy o każdy szczegół, aby to niezapomniane wydarzenie w Państwa firmie upłynęło w prawdziwie świątecznej rodzinnej atmosferze.

linia1